Jak se naučit

 RECONNECTIVE HEALING

přirozený proces pro každého

Možná zvažujete, že byste se rádi naučili pracovat s frekvencemi Reconnective Healing a hledáte, jak nejlépe se s nimi seznámit blíže. Naučit se to může úplně každý, je nám to přirozené, jen jsme se to neučili ve škole. 

Jde jen o to, zda chceme umět dělat Rekonektivní léčení pro osobní potřebu (pro sebe a své blízké) nebo zda se ho chceme naučit profesionálně (být Praktikem Rekonektivního léčení)

1. Naučit se RH pro osobní potřebu  

(pro léčení sebe a svých blízkých)

  • Úplně nejjednodušší je říct si, že s frekvecemi Rekonektivního léčení chcete pracovat a prostě je začít používat.
  • Někteří lidé potřebují malinko více navést, ukázat první krůčky v kontaktu s frekvencemi RH, to je možné na jakékoliv živé akci v Rekonektivním Centru. Nejbližší termín naleznete v kalendáři akcí
  • Dále je možné seznámit se s frekvencemi RH přes knihu Dr. Erica Pearla s názvem "Reconnection, návrat k léčivé energii, Uzdravte druhé, uzdravte sebe", zde je i popsán způsob, jak se s frekvencemi kontaktovat a naladit se na ně
  • Případně je možné nechat se provést on-line 8-mi hodinovým výukovým programem od Dr. Erica Pearla s názvem Portál (level I). Je v angličtině s českými titulky, v současné době je možné shlédnout zdarma 1. hodinu tohoto programu. Více o něm zde

Ukázka z on-line výukového semináře základů Reconnective Healing s názvem Portál:

Najdi, pociť a následuj frekvence...
Rekonektivní léčení je nová realita vibrací. Aktivuje a rozšiřuje Tvoje povědomí bez nutnosti použití jakékoliv techniky! V online kurzu Portál (The Portal) prozkoumáme různé úrovně jednoduchých cvičení, které Ti umožní se rychleji ponořit do těchto frekvencí. Procvičováním uvědomění si těchto frekvencí Tě povede k využití plné šířky toho, co Rekonektivní léčení nabízí. Prozkoumávání pohybů Ti umožňuje si uvědomit spojení s frekvencemi Rekonektivního léčení a tak je začlenit jako přirozenou součást do své uvědomělé bytosti v říši neomezených možností. 

Více o Portálu zde

Časově omezená možnost zdarma shlédnout 1. hodinu Portálu (u Amíků) zde

2. Reconnective Healing na profesionální úrovni (level II)

Po pvním kroku, kterým je online výukový program Portál. , přichází na řadu Jáš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.

3. Naučit se dělat proces The Reconnection (level III)

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.