POKLADY ZE DNA

Jaký prostor se nám objeví, když narazíme na úplné dno? Často nečekaný, obrovský, volný, svobodný, a hlavně úlevný. Už víme, že my i svět je v pořádku, i když to tak na první pohled nevypadalo. Tu krásu máme všichni uvnitř, stačí ji jen uzdravit vrstvy oddělenosti a ona vyplave na povrch. A možná ji stačí jen připomenout. Ožívá vnitřní prostor, který dlouho čekal na probuzení a odkrytí. Začíná se pomalu nadechovat.  

O životě

09.12.2021

Život je jako strom. Skládá se ze tří částí - minulost, přítomnost a budoucnost. A všechno najednou se promítá do naší současnosti.

O strachu

06.12.2021

Strach je láska, která na sebe zapomněla. Strach je dar, uvědomit si tu bariéru. Strach je jako blána, která nás chrání od většího světa. Strach je příležitost k růstu. Strach je bolest, kterou jsme už nechtěli nikdy zažít, strach je oddělenost.

Vnitřní svět je prostor našeho těla, kde se odehrávají všechny důležité procesy. Ať už biologické (jak má tělo správně fungovat), tak psychické (jak na biochemii těla reaguje psychika), mentální (zda zažíváme spíše hojnost nebo nedostatek potřebného pro život a co s tím dál) nebo duchovní (jestli se spíše přibližuji nebo oddaluji Bohu v sobě -...