Darujte zdraví 

                                                                                        a životní pokrok...

Hledáte vhodný způsob, jak svým blízkým pomoci ve zkvalitnění jejich života? Potřebují najít sami sebe a nastolit hlubokou rovnováhou? Trápí je zdravotní problémy? Frekvence rekonektivního léčení nás spojují s naší podstatou a díky tomuto opětovnému spojení se všechny roviny člověka - fyzická, psychická, mentální i duchovní - začnou navracet do stavu původní rovnováhy. V souladu s tím se opět i životní oblasti (kariéry, zdraví, vztahů,...) začínají přeměňovat směrem k harmonii, která rezonuje s naší podstatou.

Můžete druhým pomoci rozeznít a rozzářit jejich život.

Dárkový poukaz na Reconnective Healing® (Rekonektivní léčení)

Můžete zvolit Poukaz na Rekonektivní léčení, které člověku pomůže navodit jasnost v jeho aktuálním životě. Pokud řeší nějaký problém (ať už zdravotní, karierní, vztahový,..) nebo prostě jen potřebuje postoupit na "vyšší level svého života". Jak pochází procesem Rekonektivního léčení, harmonizují se zároveň všechny oblasti života. Sezením rozvoj teprve začíná. Stačí jen 1-3 (vyjímečně 4), více není potřeba. Člověk načerpal přesně to, co potřeboval pro novou etapu a ukotvil změnu ve svém životě. Teď už je potřeba jen čas, aby se v něm změna projevila. 


Dárkový poukaz na The Reconnection®

(Znovunapojení)

Nebo se můžete rozhodnout pro Poukaz na proces The Reconnection (Znovunapojení), které přináší evoluční skok v životě člověka. Po tomto procesu je člověk s léčivými frekvencemi RH v trvalém spojení a jeho život je ve stálém proudu kultivace, který zajišťují frekvece Rekonektivního léčení. Tento proces se dělá jen jednou za život. Jako dárek je vhodný hlavně pro ty, kteří se zajímají o svůj životní rozvoj a evoluční vývoj.

Dárkový poukaz na osobní konzultaci


Nebo se můžete rozhodnout pro Poukaz na osobní konzultaci Na té je víc prostoru k tomu, abychom se věnovali konkrétnímu tématu, které člověk potřebuje s někým probrat. Můžeme do něj zahrnout i 10min. RH (je efektivnější, než moře slov). Pokud budete chtít, můžeme se věnovat i Vašemu Astrotypu (dle čínské kosmologie) nebo nahlédneme do prostoru Vašeho domu (prostor je pro náš život zásadní - viz Feng Shui). Více ZDE