REFERENCE

Základ mojí práce tvoří Reconnective Healing (Rekonektivní léčení), od toho se odvíjí i většina referencí. Každý člověk má osobitý prožitek, někdo vnímá pocity, jiný zachytí barvy nebo obrazy, někdo si všimne zvuků či vůní. Je to jedinečná osobní zkušenost a může se proměňovat v čase. Vždy přichází přesně to, co v danou chvíli člověk potřebuje pro svůj další životní postup.  Je to reálné, není potřeba tomu věřit, prostě to JE, stačí jen být otevřený. 

Těžké myšlenky byly pryč

"Během sezení jsem cítila nesmírnou pohodu a harmonii, byl to úžasnej pocit štěstí, nic víc jsem nepotřebovala. Vůbec se mi nechtělo z lehátka:). Cítila jsem jak mnou proudí přijemná energie jako tok řeky, těžké myšlenky byly pryč, moje mysl od nich byla najednou osvobozená a uvolněná. Nádherné prožití přítomného okamžiku a radost z bytí tady a teď."

Šárka T., office manager

Jedu na nové životní vlně

"Reconnection mi zásadně ovlivnilo můj život. Nejprve jsem to neviděla, ale po delším pozorovaní své životní cesty jsem musela připustit, že se mění velmi a to prostředictvim vztahu s mým manželem. Přestože jsem šla kroky, ktere měly za cíl napravení našeho nefunkčního manželství, stále mne život nakonec směřoval jinudy. Začala jsem pracovat na sobě a podařilo se mi najít zpět cestu sama k sobě a otevřít své srdce. Cítím se součástí světa (uvnitř, nikoliv odděleně jako dřív), přišla ke mně životní láska, také nádherný pracovní projekt, který věřím, že přispěje k naplňování mého životního poslání tady na Zemi. Momentálně jedu na nové životní vlně, tak to cítím já a asi i mé okolí, neb to od něj slyším. "

Petra. M. P., podnikatelka

Cítím, že jde o něco velkého

"Léčení je bezkontaktní, i přesto jsem občas cítila fyzický tlak, například na čelo. Otevřela jsem oči, abych se ujistila, že u mě skutečně nikdo není a paní terapeutka stála úplně na druhé straně místnosti.

V průběhu několika měsíců po sérii třech léčení jsem měla pocit, že je najednou všechno jasnější, začala jsem chápat víc souvislostí ohledně sebe sama, věděla jsem toho mnohem víc než předtím. Mé léčení doprovázely obrazové vjemy. Viděla jsem sama sebe, jak levituji nad tělem, vznášela jsem se nad budovami, viděla jsem jejich střechy. Dostala jsem se až mezi planety, viděla jsem naší zemi z vesmíru a byla jsem až u slunce. Byl to nádherný zážitek, během něhož jsem dostala odpovědi na otázky, se kterými jsem na léčení přišla.
Já osobně jsem na léčení nešla kvůli fyzickým problémům, ale spíš ze zvědavosti. Neumím vysvětlit, co přesně se při léčení děje. Můžu jen říct, že cítím, že je to něco velkého. Vždy po léčení mám nádherný pocit v celém těle."

Lucie L., office manažerka

Díky léčení máme doma vyrovnanou a spokojenou dceru

"S léčením mám jenom dobré zkušenosti. Díky němu máme dnes doma vyrovnanou a spokojenou dceru, čehož si všimlo i naše okolí. Sama se k obsahu zprávy, kterou jsem dostala během svého léčení, vracím, kdykoliv jsem smutná nebo unavená. Tak zásadní význam pro mne tato zpráva měla.

Pavla je velmi milá, citlivá a vnímavá žena, která mě překvapila nejen svojí obětavostí, ale i ochotou nezištně pomoct naší malé dcerce a celé naší rodině. Pavli, ještě jednou Ti z celého srdce děkuji :))"

Veronika Š., podnikatelka 


Jakoby se ve mně usídlil nějaký vnitřní úsměv

"Při ošetření jsem cítila leccos. Píchalo mně v uších, rozehřál se žaludek, cítila jsem levou ruku s naštípnutou kostí. Chvílemi jsem měla pocit, že jsem v nějaké jiné dimenzi, byl to stav mezi hlubokým spánkem, kdy si člověk nic neuvědomuje, a bděním. A také jsem viděla nějaké postavy a měla jsem pocit, že vím, co se mnou mají společného. Těsně před koncem jsem také měla pocit, že se vzduch v místnosti změnil a že se mi mnohem lépe dýchá, jako bych byla třeba někde v horách. Vlastně ani nevím, jak to celé dlouho trvalo. Po skončení toho prvního sezení, tedy vlastně ležení, mi bylo krásně, cítila jsem se lehce - a hlavně mi začalo být veselo. Jakoby se ve mně usídlil nějaký vnitřní úsměv."

Ivana N., novinářka

Posunul se mi život k životu, ke kterému jsem ve svých ideách směrovala

"Při první aplikaci jsem ke svému překvapení na určitých místech těla vnímala silné pocity tlaku, až jsem si musela ověřit, že se mě Pavla skutečně nedotýká. Při druhé aplikaci, kterou jsem absolvovala asi 3,5 měsíce po té první, byly tělové pocity doprovázeny, či spíše nahrazeny vizemi v podobě různobarevných pozitivně laděných abstraktních obrazů, následovanými představou sochy Ježíše Krista, té, která je doménou Rio de Janeira (a kterou znám jen z obrázků).

Bez nadsázky mohu říci, že se mi od doby prvního Rekonektivního léčení posunul život, a to směrem k životu, k jakému jsem ve svých ideách směřovala: v kariérní oblasti (odcházím do jiného zaměstnání, které vnímám jako důležitější pro společnost, vedle toho jsem začala podnikat ve svém vysněném oboru), v partnerské oblasti i oblasti občanské (začala jsem být aktivnější na poli veřejného života, resp. na poli občanské společnosti).
Nemohu doložit přímou souvislost mezi těmito změnami a Rekonektivním léčením, mimo jiné i proto, že kromě Reconnection mě ve zmiňovaném období potkalo více subjektivně významných uvědomění či situací, které měly vliv na mou aktivaci. Ovšem jsem přesvědčená (cítím), že Rekonektivní léčení má na ní lví podíl. .... Na třetí léčení se těším."

Petra K., ekonomka