Portál

Level I

Vstoupit nového zážitku přináší změnu

"Uzdravte druhé, uzdravte sebe.

Dr. Eric Pearl

Přes 20 let jezdil Dr. Eric Pearl po světě se svým týmem, aby naučil ostatní lidi používat frekvence Reconnective Healing (Rekonektivního léčení) pro léčení druhých i sebe. V roce 2017 přišla novinka, která umožňuje naučit se základy Reconnective Healing kdykoli a odkudkoli se dostat k pochopení a propojení.

Otevřete Portál a nechte, ať hluboká rovnováha uzdravuje Váš život. 

Vstupujeme do rozšířeného životního prostoru.

PORTÁL obsahuje:

  • Kurz Reconnective Healing Základy Online
  • Vnitřní Kompas (Uzdravení a Vlastní Hodnota & Láska a Vlastní Hodnota)
  • Živá telekonference s Dr. Ericem Pearlem a Jillian Fleer

K této on-line výuce se můžete kdykoliv v budoucnu neomezeně vracet.

Tento studijní materiál nás naučí,  jak přistupovat k frekvencím a poskytne základy porozumění, jak můžeme léčit nejen sebe, ale i druhé. Přes deset hodin výuky, sledování i interakce způsobí, že frekvence RH začnou přirozeně ovlivňovat náš život a postupně ho uvádět do hlubší a hlubší rovnováhy. Takové, která rezonuje s naší podstatou. Rekonektivního léčení nám umožňuje dennodenní život ve stavu uvědomění a vnitřního klidu.

Nyní je časově omezená MOŽNOST VOLNĚ SHLÉDNOUT 1.HODINU PORTÁLU ZDARMA (v Aj s českými titulky)

O ČEM TO JE 

  • Osm strukturovaných hodin výuky, rozdělených do krátkých, jednoduše sledovatelných segmentů, které přednáší Dr. Eric Pearl spolu s Jillian Fleer.

• Vyzkoušíte si jednoduchá cvičení, která vám pomohou najít vaši vlastní úroveň přímé interakce s inteligencí, která komunikuje pomocí frekvencí Reconnective Healing.

• Naučíte se objevit, transformovat a osvobodit se z vnitřního napětí, které může zasahovat do vašeho života a rozvoje. Můžete mít okamžitý prospěch z kultivace, kterou tato interakce přináší  našemu zdraví, kondici, našemu vědomí, našemu prostředí i naší DNA.

• Objevte proud, který spojuje vše živé v našem Poli s naším  opravdovým zdrojem existence.

• Můžete zjistit, jak jdou základní principy Reconnective Healing dohromady s vědou a být blíže pochopení souvislostí mezi kvantovou mechanikou, energií a zdravím.  

• Ať už budete seminář sledovat v jednom dni nebo po částech,  kurz je vám  on-line k dispozici 24/7 na vašich zařízeních (počítač, tablet, chytrý telefon).

Pokračujte v sebepoznávání pomocí Vnitřního Kompasu, hlubokého zkoumání myšlenek, přesvědčení a nových otázek, které jsou obtížné nebo dokonce tabu, a přimějte se, aby se odpovědi a řešení rozvíjely přímo z vaší podstaty. 

Nakonec můžete završit své poznívání Portálu živou telekonferencí, pořádanou Dr. Ericem Pearlem a Jillian Fleer, při které můžete přímo komunikovat s nimi i dalšími hledajícími spolustudenty, pokládat otázky a sdílet vlastní vhledy se skupinou.

Pestrá a poutavá výuka, která Vás vezme daleko za hranice současné zkušenosti


Ještě nikdy nebylo tak snadné vnést zdraví, harmonii a

uvědomění si souvislostí do našich životů

 


PO ABSOLVOVÁNÍ TOHOTO ON-LINE SEMINÁŘE BUDETE UMĚT POUŽÍVAT REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ PRO SEBE A SVÉ BLÍZKÉ


TRANSFORMACE ZAČÍNÁ ZEVNITŘ. VY JSME TA ZMĚNA.

ještě podrobnější představení a možnost zakoupení PORTÁLu je

O.N.E. EXPERIENCE

(Level II)

11.- 12.6.2022 v Praze

THE RECONNECTION

(Level IlI)

11.- 12.6.2022 v Praze