O.N.E. EXPERIENCE (Level II)

11.06.2022

Naučte se Reconnective Healing dělat profesionálně, buďte součástí nezapomenutelného víkendového zážitku 9.-10.11.2024 v Praze. Staňte se  součástí zkušenosti, která uzdravuje život.

Observe • Notice  Experience

pozorujte vnímejte zažijte


on-line Portál + naživo Catalyst = O.N.E.  E X P E R I E N C E   

O.N.E. Experience se skládá ze dvou samostatných částí

1. Portál (on-line kurz základů Reconnective Healing)

2. Víkend naživo 9.-10.11. 2024  s názvem Catalyst

     1. Portál (Level I)


Více informací o Portálu najdete zde

K tomuto on-line studijnímu materiálu se budete moci kdykoliv neomezeně vracet.

Prvním krokem je online výukový program s názvem Portál. Jde o výukový materiál, ve kterém nás Dr. Eric Pearl spolu s Jillian Fleer provází základy Reconnective Healing. Tvůrcům se v něm podařilo spojit praktické části s objasněním povahy léčení, novějšímu pohledu na svět, který přinášejí objevy kvantové fyziky. Nechybí ani seznámení s vědeckými studiemi a úryvky z knihy Šalamoun promlouvá vnesou ještě do seznamování s novou rovinou další rozměr. Dohromady 10hodin naplněné studijním materiálem, ke kterému se můžete kdykoliv vracet. Můžete si prakticky prozkoumat nový přístup k vnímání, interakci a jasnějším propojení se vším kolem sebe. Naučíte se používat frekvence Reconnective Healing na osobní úrovni... pro sebe a své blízké. Tento první kurz je online a musí být absolvován před tím, než se budete moci zúčastnit živého kurzu, na který dorazíte připraveni na jedinečný zážitek na lehátku. Jste připraveni na druhý krok... Catalyst Víkend

Před samotným živým víkendem je potřeba projít jedním Reconnective Healing sezením u certifikovaného praktika. Sami tak zažijete to, co se na živém víkendu naučíte dělat profesionálně. 

Naučte se dělat Reconnective Healing na profesionální úrovni

2. Catalyst (Level II)

9.-10.11. 2024 v Praze

Živý program se koná pod osobním vedením Guglielma Pole a Vladimíra Ekarta, certifikovanými instruktory, osobně vyškolenými Ericem Pearlem. V součinnosti celého týmu se společně ponoříme do ještě hlubší zkušenosti, kterou nastartoval Portál. Budeme si více uvědomovat povahu a dynamiku uzdravení ve všech oblastech našeho života. Zároveň se stále více stáváme katalyzátorem uzdravení ostatních. Tento nezapomenutelný víkendový zážitek podporuje vaši vlastní profesionalitu v této práci, včetně rozsáhlých praktických modulů s vyčleněným časem pro práci na lehátkách. Zde se budeme ladit a nacházet mistrovství spolu s dalšími studenty. Budeme se trénovat v léčení na dálku a holografickém léčení, podílet se na umění přijímání a zprostředkování zkušenosti sezení Reconnective Healing a zkoumat vědu a filozofii, která je s tím spojená. Ať už hledáte "jen" hlubokou zkušenost nebo se chcete stát Certifikovaným Praktikem, tato úžasná, život měnící zkušenost Vám otevírá dveře. Zkušenost společně sdíleného pole v RH frekvencích, kde se společně dotýkáme našeho Mistrovství, je pro tuto práci zásadní. Nechává ve Vás hlubokou stopu, na kterou ve své práci navazujete. 

Hlavní body semináře:

 • Získejte přístup k poli energie, světla a informací, které vás obklopují.
 • Zprostředkujete, již v rámci samotného kurzu, profesionální sezení Rekonektivního léčení.
 • Výrazně zvyšte své povědomí tím, že budete mít větší vědomí sebe sama, uvolníte strach a limity a naučíte se řídit svůj život ve správném proudu.
 • Naučte se, jak správně mluvit na veřejnosti o své nové profesi nebo vášni.
 • Získejte všechny nástroje, které potřebujete ke spuštění vlastní praxe.
 • Vyjasněte si, jak začlenit tuto práci, abyste rozšířili klientelu ve svém zdravotním středisku nebo ve své wellness profesi.
 • Učte se budovat marketingové strategie pro své lidi.
 • Vhledy na léčení na dálku a samotné sezení.
 • Zjistěte, jak přenést vhledy z Holografických sezení do vědy a filozofie.

Celý program bude probíhat v českém i anglickém jazyce.

Před touto výukovou částí je potřeba projít jedním klasickým sezením Reconnective Healing (Rekonektivního léčení) u certifikovaného praktika RH.

Vaše zkušenost nemusí končit Levelem II, můžete jít ještě dál...

Naučte se dělat proces The Reconnection 

(Level III)

Pondělí 11.-12.11. 2024 

Pokud byste chtěli pokračovat ještě na další úroveň své praxe a stát se Certifikovaným Praktikem Reconnection a mít možnost dělat kromě Rekonektivního léčení i proces Znovunapojení - The Reconnection je to vyjímečná příležitost.
Po semináři RCPP (Level III) můžete kromě léčení dělat pro klienty i své blízké celý proces Znovunapojení - The Reconnection.
Proces Znovunapojení je velký evoluční posun pro člověka v mnoha směrech. Naučit se jej zprostředkovat rozšíří vaši práci do nové úrovně. 

Více o Reconnective Healing zde

Více o procesu The Reconnection zde

Více o RCPP Level III zde

Více o Portálu zde

Po absolvování úrovně I Online: Online Essentials Course a úrovně II osobně: The Live Immersion a dodržováním Etického kodexu (Standards of Practice) získáte certifikát Reconnective Healing Foundational Practitioner (RHFP) - Profesionální praktik rekonektivního léčení podpisem etického kodexu. Jako RHFP budete mít přístup ke třetí úrovni, kde se učí The Reconnection: Program Reconnection Certified Practitioner Program (RCPP).


Objednání a ceny:


Portál (pouze Level I)

 • 5.100,- Kč (196€)

O.N.E EXPERIENCE

Portál + Catalyst ( Level I+II)

online seminář + víkend naživo 11.-12.6.2022 v Praze

 • 16.5. až 10.6.2022 - 37.900,- Kč (1458€)

Catalyst (pouze Level II)

- pokud již máte Portál (Level I) zakoupený z dřívějška

 • 16.5. až 10.6.2022 - 34.000,-Kč (1307€)

RCPP (pouze Level III):

- je možné objednat pouze pokud máte hotový ONE Experience

 • 16.5. až 10.6.2022 - 28.000,-Kč (1076€)

Komplet celý výukový program

ONE Experience + RCCP (Level I+II+III)

 • 16.5. až 10.6.2022 - 63.900,-Kč (2458€)

Pro objednání prosím vyplňte údaje:

Počet míst na živém semináři je omezen