Reconnecentive Healing zdraví

                                                                    Vliv RH na konkrétní onemocnění                                                                                                     

Reconnective Healing je návrat celistvého zdraví. Nejen na fyzické rovině, ale s ní související i psychické, mentální a rovině duchovní. Často řešíme fyzické zdraví a zapomínáme na roviny, které s tím neoddělitelně souvisí. Je potřeba uchopit opět širší pole, aby zdraví mohlo přirozeně proudit, přesně to umožňuje zprostředkovává Rekonektivní léčení.

Někdy je pro člověka obtížné přizpůsobit se stále se měnícímu světu. Reconnective Healing nám přináší lehkost ve zpracování toho všeho. Pokud zažíváte stav v omezení zdraví, znamená to jen, že je velká potence pro další uzdravení i na všech souvisejících rovinách.

Dovolte mi malou osobní vsuvku. Já sama jsem byla kompletně ochrnutá a kdyby mi tehdy nepomohli lékaři a sestřičky, dnes bych tu nebyla. Pomohli mi uchovat život a na mně pak bylo, znovu se spojit s ideálnější verzí svého života. Trvalo to roky a stále je hodně co zlepšovat, ale dokud žijeme, vždy je tu potence ke zlepšení. Čím větší omezení v tuto chvíli zažíváme, tím větší je potence na další postup. Někdy určitá omezení potřebujeme pro naplnění našeho podvědomého záměru a teprve až přijde správný čas, možná už je můžeme pustit. Možná také ne, ale určitě nás tato omezení zavedou na jinou cestu, kudy bychom se bez nich nevydali. Odpovědi máme napsané sami v sobě.

Při rekonetivním léčením naše tělo zažívá širší pole vědomí bez omezení, spojujeme se s původní kvalitou na všech rovinách. Následné uzdravení je jen oživením původní vzpomínky. Dalo by se říci, že uzdravení je vedlejším efektem uchopení nové kvality vědomí.  

Přestože frekvence RH se nezaměřují jen na fyzickou rovinu (neoddělitelně spojená je i psychická, mentální a duchovní), dochází po setkání s nimi k vyléčení z různých onemocnění:

 • rakoviny
 • nemocí souvisejících s AIDS
 • epilepsie
 • syndromu chronické únavy
 • roztroušené sklerózy
 • demence
 • mozkové obrny
 • revmatismu a artrózy
 • revmatoidní artritidy, osteoartritidy
 • hojení zlomenin
 • poúrazové poruchy hybnosti
 • oční vady
 • deprese
 • poškození během porodu

... a mnoho mentálních a emocionálních postižení

Pokud váháte, jestli zvolit pro svůj další postup právě Rekonektivní léčení, můžete vyzkoušet půlhodinovou konzultaci (včetně 10minut Reconnective Healing). 

Jaké bude setkání s frekvencemi RH právě pro Vás?

To Vám nikdo neřekne, ale můžete to vyzkoušet během půlhodinové konzultace (včetně 10minut RH)

je možné provádět i na dálku

Pokud Vás osobně nebo někoho, na kom Vám záleží, trápí nějaká nemoc či zdravotní omezení a zvažujete, zda zvolit Rekonektivní léčení jako možnou cestu pro uzdravení, může přinést významnou pomoc. Nelze dopředu říct, jakou formu bude mít léčení přesně pro danou osobu, ale ze zkušenosti víme, že vždy přichází to nejvhodnější pro danou situaci. Součástí procesu je energie, světlo a informace, které daný člověk přijímá. On sám si na podvědomé úrovni nasměruje to, co získal na lehátku tam, kam potřebuje v životě. Je to přirozený proces. Stačí 1-3 léčení, aby do života přišla evoluční změna. Opakováním se proces pouze umocňuje a zesiluje.

Někdy máme jasnou představu, co je pro někoho "nejlepší", ale člověk si svou formu volí sám v souladu se svou přirozenou potřebou.

Pokud budete mít štěstí, Vaše léčení přijde ve formě, kterou předpokládáte. Pokud máte opravdu štěstí, vaše léčení přijde ve formě, na kterou jste ani nepomysleli, takové, kterou má vesmír na mysli právě pro Vás. 

Dr. Eric Pearl