Konzultace RH

spojte se opět původní kvalitou

Třicet  minut, kdy život nabírá na jasnosti

Už nějakou dobu cítíte, že je potřeba ve Vašem životě něco změnit? Vnímáte, že něco je jinak, než má, ale nemůžete to ani pojmenovat ani opravit? Nebo možná i víte, co přesně potřebujete, ale stále se to nedaří? Co třeba vyzkoušet něco nového... Reconnective Healing (Rekonektivní léčení)? To Vám totiž může pomoci odplavit, co ve svém životě nepotřebujete a projasnit to, co je Vaše. Všechny oblasti života se uvádějí do původní rovnováhy mimo omezení času a prostoru. Je to evoluční proces, který zasahuje všechny úrovně najednou... fyzickou, psychickou, mentální i duchovní.

Jen tři složky...

Když vědci podrobili frekvence rekonektivního léčení zkoumání, našli tři složky, které pojmenovali energie, světlo a informace

Energie svět, na jehož bázi žijeme a pohybujeme se, je energetický a promítá se do hmoty. Vše je tvořeno energií, respektive vše je energie. Nepřekvapí nás tedy ani to, že frekvence rekonektivního léčení jsou také energie. Mají jen určité spektrum, které je poměrně široké a frekvenci, která je poměrně vysoká. Díky tomu dochází k převibrování našeho energetického systému na vyšší frekvenci, která souvisí více se zdravím.

Světlo obsahuje každý živý organismus. Od kvality světla jednotlivých buněk se odvíjí kvalita světla celého organismu. Čím jasnější a zdravější je organismus, tím více světla vyzařuje. Frekvence RH přímo světlo nesou a dodávají ho našemu tělu. Zároveň podporují celý energetický systém těla, aby se produkce světla zvýšila.

Informace jsou neseny na nevědomé úrovni. Jsou vysoce harmonické (organizované) a pomáhají celý systém našeho těla vyladit do této harmonie. 

Při Rekonektivním léčení se vytvoří společně sdílené pole, v němž organismus absorbuje výše zmíněné složky. Tělo je zpracovává - ať už v okamžku léčení nebo i následně v průběhu času. Navracíme se k naší původní kvalitě bez omezení prostoru a času. Každý člověk má individuální zážitek a zkušenost.

Nikdo Vám neřekne, jaký zažitek čeká právě na Vás a kam Vás frekvence RH zavedou. 

Prostě to vyzkoušejte...

A co potom? 

Pak už se můžete v klidu rozhodnout, jestli se chcete ponořit ještě hlouběji

Stačí jen 1-3 opakování, aby Reconnective Healing (Rekonektivní léčení) přineslo do života vše, co pro další etapu člověk potřebuje. Nebo si může svou cestu prozkoumávat sami, pokud se s frekvencemi RH naučíte kontaktovat a pracovat na osobní úrovni...více o tom ZDE.

Jen dva způsoby aplikace 

Frekvence RH se požívají dvěma způsoby:

  1. Reconnective Healing (Rekonektivní léčení)
  2. The Reconnection (Znovunapojení)


Reconnective Healing jsme zde už ve zkatce popsali, pokud Vás zajímá více informací, jukněte sem  

The Reconnection je proces jednorázové aktivace a propojení s původní kvalitou. Dělá se jen jednou za život... více zde.

Objednejte se na konzultaci zdarma

Po Vašem vyplnění a odeslání údajů se Vám ozvu co nejdříve zpět

Aktuální CENÍK