Knihy a časopisy

Dr. Eric Pearl: Reconnection - návrat k léčivé energii,

Uzdravte druhé, uzdravte sebePrvní kniha nám zprostředkovává životní příběh Dr. Erica Pearla. Přibližuje způsob, jakým přišly frekvence rekonektivního léčení na svět a co v relativně klidném životě lékaře - chiropraktika to způsobilo. Dozvíme se, jak hledal Eric odpovědi, které by mu pomohly objasnit, o co vlastně jde a co nacházel. Je napsána čtivou, formou s lehkou ironií, která je Ericovi vlastní.

Zároveň zprostředkovává první kontakt s frekvencemi Rekonektivního léčení a uvádí zde způsoby, jak se naučit tyto frekvence cítit a používat ve svém životě. Mnoho lidí má během knihy zkušenost s tím, že frekvence začnou začnou být schopni fyzicky cítit sami na sobě. A do života začíná přicházet změna. 

1. vydání nakladatelství Pragma, 2. vydání nakladatelství Plot


Dr. Eric Pearl a Frederick Ponzlov:

 Šalamoun promlouvá

O návratu k léčivé energii vašeho života

Tato druhá kniha Dr. Erica Pearla, kterou napsal ve spolupráci  a Frederickem Ponzlovem je trochu jiná, než kniha první. Z velké části se jedná o chanellovaný materiál, který byl produktem jejich 12-ti leté spolupráce.

Tato kniha přináší mnoho velmi hlubokých myšlenek, které nám objasňují to, čeho se při Rekonektivním léčením dotýkáme. Popisuje existenci člověka v daleko hlubším a širším kontextu, než na první pohled můžeme vidět. Propojenost, ve které se všichni nacházíme a souvislosti našich životů. Dotýkáme se hlubší roviny, která se probouzí k životu a nacházíme novou rovnováhu s tím, čeho jsme součástí. 

Malá ukázka z knihy:

"Udržujme svou pozornost na procesu. Výsledek je darem procesu. Proces. Při něm sílíme. Cesta, po které jste se vydali, vás vede na zvláštní místo a velkolepým způsobem otevře vaše srdce."


J. J. Hurtack: 

The Book of Knowledge: The Keys of Enoch®

Kniha vědění - Enochovy klíče je kniha, která stála přímo před příchodem Reconnective Healing frekvencí. V roce 1993 se Eric Pearl dostal ke kartářce, která mu o této knize řekla. Přesněji dala mu čísla kapitol (3.1.4. a 3.1.7), které objasňují proces Znovunapojení (proces podobný, který děláme v současnosti jako The Reconnection, ale s jistými odlišnostmi). Eric si opakovaně tento text četl, až se rozhodl tento proces podstoupit. Po tomto procesu se objevily Reconnective Healing frekvence, které proudily přes jeho ruce. 

Kniha je to soubor textů, vhledů, které sepsal J.J. Hurtack po zážitku, kdy mohl prohlédnout do jiné úrovně vědomí. To, co viděl, sepsal do jednotivých kapitol a odstavců - klíčů. Každý klíč otevírá určitou část vědomí.