Rozcestník

 

Čínská kosmologie, která vychází z učení starých čínských Mistrů Ham Yu, nám může pomoci, abychom si uvědomili člověka jako součást většího celku. Díky Astrotypu nebo Feng Shui si můžeme uvědomit některé zákonitosti.

 

Reconnection - evoluční způsob, jakým můžeme uzdravit svůj život naprosto jednoduchým způsobem ... PROSTĚ SE VRÁTIT K PODSTATĚ

 

Pro život - informace, které považuji za důležité pro uvědomění si a pochopení propojenosti systému, kterého jsme součástí. Zároveň se zde zabývám osvětlením principů, na jejichž základě vše funguje, včetně praktického využití.

 

 

  

Smysl života - tento odkaz je určen pro hledající. Pro ty, co cítí, že v jejich životě chybí něco zásadního, něco opravdového. Těchto lidí je hodně. Člověk si najednou uvědomí, že by jeho život  měl mít jiný směr nebo rozměr. ... Ale jaký? ...

 

Příběhy - i příběhy mohou mnohé ukrývat

 

 

Články - v této sekci budou průběžně doplňovány nové příspěvky. Jde o články, které jsou jakýmsi doplňkem cesty "Pro život". Vycházejí ze zjištění a zkušeností, které s touto cestou souvisejí. Témat je mnoho a stále se objevují nová.

 

 

 

Kdo jsem? - klasická otázka. Tady najdete odpověď...

 

 

Moje nabídka - co přináším a co vám mohu nabídnout...

 

 

Kontakt - písemný, telefonický, oční...

 

 

 

 

Certifikáty - tady je vidět, jaké papíry jsem cestou nasbírala.

 

 

Ceník - Jakou to má cenu?

 

 

Aktuality na webu - zde jsou uvedeny akce, sekce a články, které na "Cestě Vážky" nově přibyly nebo byly aktualizovány. Aktuality slouží především pro snazší orientaci stálých návštěvníků.